• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

WCS Käevõru - Catherine (925 hõbe)

36,00 €

Tootekood: WCS5
Ühik: tk
Laoseis: 1

PUHTA SÜDAMEGA NÄEN KÕIGE SELGEMALT 

 

Vaadates elu, maailma ja inimesi armastuse silmadega on lihtne mõista, andestada ja otsustada. Armastuse jaoks on kõik võimalik. Armastus ei ole midagi minust eraldiseisvat, see elab minus ja on minuga igal hetkel. Ma kingin seda endale ja kiirgan seda endast välja. Ja nii kasvab armastus läbi minu oleku, sõnade ja tegude veelgi. Ja armastus tõmbab alati ligi samalaadset armastust. Kasvatades armastust endas, kasvab see ka minu elus ja minu ümber.

 

Sõnum: Oma puhta südame ning armastuse silmadega näen kõige selgemalt.

 

Kristallid võrus: 

Püriit tuletab Sulle meelde küllust ja Sinu isiklikku väge selle loomisel. Ta aitab Sul märgata ja teadvustada oma potentsiaali ja seni varjule jäänud andeid ning asuda neid seejärel tundma õppima ja kasutama. Püriit aitab Sul näha kõiki pooltäis klaase, leida rõõmu väikestest asjadest ning alustama teekonda juba võitja suhtumisega.

Hauliit on õrn, leebe ja tasakaalukas mustrite muutja. Ta aitab tuua fookusesse enda eest hoolitsemise ja isikliku heaolu, tõstab sagedust ja suurendab teadlikkust.

Küaniit on võimas kõrgesageduslik puhastaja. Ta aitab vabaneda piiridest, piirangutest, minevikutraumadest ja energeetilistest blokeeringutes ning aitab jõuda tagasi iseenda ja selguseni. Tegemist on väeka kõritšakra puhastajaga, kes aitab eristada olulist ebaolulisest ning elada oma tõega kooskõlas.

Rodokrosiit on südamekristall. Ta õpetab ennast armastama, väärtustama ja hindama oma erilisust. Ta aitab emotsionaalselt küpseda ning vastu võtta oma naiselikku poolt. Rodokrosiit õpetab elama ja vaatama inimesi ning elu tervikuna armastuse silmadega.

Metallosad 925 hõbe.

 

Kivide suurused: 4-6mm, püriit ja küaniit suuremad.

 

Suurus: Võru sobib hetkel kõige paremini 15.4-16.3cm ümbermõõduga randmele.

  

* Muide, nimi Catherine tähendab Kreeka keeles - Puhast.

Sarnased tooted