• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

WCS Käevõru - Helaine (925 hõbe)

32,00 €

Tootekood: WCS11
Ühik: tk
Laoseis: 1

VALGUS ELAB MINUS 

Mul on iga päev ja iga hetk võimalik valida. Ma saan alati valida rõõmu, valguse, kerguse ja heaolu. Ma saan ja võin teha valikuid, mis toovad mulle iga hetkega rohkem rõõmu ja vabadust. Ma võin särada oma unikaalsuses ja väljendada ennast mulle omasel unikaalsel moel. Ma luban endal särada ja jagada oma valgust maailmaga!

Sõnum: Valgus elab minus!

 

Kristallid võrus:

Päikesekivi sütitab sisemise päikese, äratab elurõõmu ning aitab üle saada apaatiast ja hirmudest. Ta aitab tunda end tugeva, väeka ja võimekana ning suhtuda ellu ja kõigesse toimuvasse rõõmu ja optimismiga.

Kollane kaltsiit on õrn ja leebe rõõmulooja. Ta toetab hetkes elamist, aitab näha toimuvat läbi optimistliku prisma ja aitab rahustada liialt tormiseid emotsioone.

Karnool äratab eluenergia ning loovuse. Ta soosib elamist täiel rinnal, piiride ja piiranguteta, voolamist elu voos ning oma loominguliste impulssite väljendamist. Karneool on seotud ka keha enesetervenemise võime ning viljakusega (igal tasandil).

Tiigrisilm aitab Sul tundma õppida oma isiklikku väge ja potentsiaali. Ta on julguse, enesekindluse, eneseusu ja tegude kristall. Suurepärane kaaslane, kui asud oma unistuste elu looma.

Laavakivi toob endaga võrusse maandavad energiat ning tuletab Sulle meelde, kui hoitud ja kaitstud Sa oma teekonnal oled.

 

Metallosad 925 hõbe.

 

Kivide suurused: 4-7mm, päikesekivi suurem.

 

Suurus: Võru sobib hetkel kõige paremini 15.5-16.5cm ümbermõõduga randmele.

 

* Muide, Helaine on iidne Inglise päritolu nimi, mis tähendab - Valgust ;)

Sarnased tooted