• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

WCS Käevõru - Helio (925 hõbe)

32,00 €

Tootekood: WCS13
Ühik: tk
Laoseis: 1

MINA LOON RÕÕMU OMA ELLU

 

Ma olen looja ja igas hetkes loon ma oma elu. Rõõm minus loob juurde rõõmu ning minu loomingulised eneseväljendused rikastavad maailma minu ümber. 

Ma olen ühendatud elu küllusliku vooga ning luban endal kogeda kõike, mida ma päriselt tahan ja naudin. Ma lõpetan enese pisendamise ja raamidesse surumise ning ütlen endale ja oma elule "jah"!

Mina loon uue ja täiesti unikaalse muinasjutu.

 

Sõnum: Mina loon rõõmu oma ellu!

 

Kristallid võrus:

Päikesekivi sütitab sisemise päikese, äratab elurõõmu ning aitab üle saada apaatiast ja hirmudest. Ta aitab tunda end tugeva, väeka ja võimekana ning suhtuda ellu ja kõigesse toimuvasse rõõmu ja optimismiga.

Kollane kaltsiit on õrn ja leebe rõõmulooja. Ta toetab hetkes elamist, aitab näha toimuvat läbi optimistliku prisma ja aitab rahustada liialt tormiseid emotsioone.

Karnool äratab eluenergia ning loovuse. Ta soosib elamist täiel rinnal, piiride ja piiranguteta, voolamist elu voos ning oma loominguliste impulssite väljendamist. Karneool on seotud ka keha enesetervenemise võime ning viljakusega (igal tasandil).

Tiigrisilm aitab Sul tundma õppida oma isiklikku väge ja potentsiaali. Ta on julguse, enesekindluse, eneseusu ja tegude kristall. Suurepärane kaaslane, kui asud oma unistuste elu looma.

Metallosad 925 hõbe.

 

Kivide suurused: 4-7mm, päikesekivi suurem.

 

Suurus: Võru sobib hetkel kõige paremini 15.6-16.6cm ümbermõõduga randmele.

 

* Muide, Helio tähendab tõlkes - Päikest ;)

Sarnased tooted