• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

WCS Käevõru - Kia (925 hõbe)

35,00 €

Tootekood: WCS17
Ühik: tk
Laoseis: 1

MA JULGEN ELADA ELUSAT ELU

 

Kui elu eesmärk on surra hästi ja see on võimalik üksnes siis, kui Sa oled hästi elanud... siis on päris täpselt õige aeg hakata elama! Elama elusat elu. Sellist, kus Sa koged kõike täiel rinnal. Kus iga väljakutse kasvatab Sind ja viib lähemale iseendale. Sellist elu, kus Sa armastad, lood, tantsid ja mängid piiride ja piiranguteta. Sellist elu, kus Sa saad iga päev olla Sina ise ning jagada maailma ja Sind ümbritsevate inimestega oma erilisi andeid ja kingitusi. Elu, mis rikastab Sind ja kõiki Sinu ümber!

Sõnum: Ma julgen elada elusat elu!

 

Kristallid võrus:

Roheline turmaliin tõmbab ligi õnne, küllust, soosib loomingulisust ning aitab saavutada seatud sihte. Muuhulgas aitab ta egoistlikke soove tasakaalustada sügavamate südamesoovidega ning leida viise, võimalusi ja resursse nende saavutamiseks. Roheline turmaliin tuletab ka meelde kõrgemat süsteemsust ja korrapära ning seda, et me oleme osa loodusest, mitte sellest üle.

Oliviin ehk peridoot on võimas külluse ja uute võimaluste looja ning ligi tõmbaja. Ta soosib arengut, elus edasi liikumist, avanevate võimaluste märkamist ning annab julgust teha elumuutvaid otsuseid.

Karnool äratab eluenergia ning loovuse. Ta soosib elamist täiel rinnal, piiride ja piiranguteta, voolamist elu voos ning oma loominguliste impulssite väljendamist. Karneool on seotud ka keha enesetervenemise võime ning viljakusega (igal tasandil).

Tiigrisilm aitab Sul tundma õppida oma isiklikku väge ja potentsiaali. Ta on julguse, enesekindluse, eneseusu ja tegude kristall. Suurepärane kaaslane, kui asud oma unistuste elu looma.

Laavakivi toob endaga võrusse maandavad energiat ning tuletab Sulle meelde, kui hoitud ja kaitstud Sa oma teekonnal oled.

Metallosad 925 hõbe.

 

Kivide suurused: 4-7mm, roheline turmaliin suurem.

 

Suurus: Võru sobib hetkel kõige paremini 16-17cm ümbermõõduga randmele.

 

* Muide, nimi Kia on Aafrika päritolu ning tähendab - Uue hooaja algust.

Sarnased tooted