• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

WCS Käevõru - Liane (925 hõbe)

30,00 €

Tootekood: WCS23
Ühik: tk
Laoseis: 1

VALGUSEST SÜNDINUD, VALGUSEST KANTUD

 

Ma juba tean, et minu valgus loob suuremat valgust ning rõõm minus loob juurde rõõmu maailmas.

Ma tean, et sõltumata kõigest mida elu ette võib tuua, tulen ma kõigega toime. Ma usun ja usaldan oma väge, teadlikkust, elujõudu ja sisemist päikest. Ma saan ja valin oodata parimat ning väestada ennast ja kõiki minu ümber.

Sõnum: Minu olemus on valgus ja seda valgust kiirgan ma ka päikese moel endast välja.

 

Kristallid võrus:

Päikesekivi sütitab sisemise päikese, äratab elurõõmu ning aitab üle saada apaatiast ja hirmudest. Ta aitab tunda end tugeva, väeka ja võimekana ning suhtuda ellu ja kõigesse toimuvasse rõõmu ja optimismiga.

Kollane kaltsiit on õrn ja leebe rõõmulooja. Ta toetab hetkes elamist, aitab näha toimuvat läbi optimistliku prisma ja aitab rahustada liialt tormiseid emotsioone.

Karnool äratab eluenergia ning loovuse. Ta soosib elamist täiel rinnal, piiride ja piiranguteta, voolamist elu voos ning oma loominguliste impulssite väljendamist. Karneool on seotud ka keha enesetervenemise võime ning viljakusega (igal tasandil).

Tiigrisilm aitab Sul tundma õppida oma isiklikku väge ja potentsiaali. Ta on julguse, enesekindluse, eneseusu ja tegude kristall. Suurepärane kaaslane, kui asud oma unistuste elu looma.

Laavakivi toob endaga võrusse maandavad energiat ning tuletab Sulle meelde, kui hoitud ja kaitstud Sa oma teekonnal oled.

Metallosad 925 hõbe.

 

Kivide suurused: 4-7mm, päikesekivi suurem.

 

Suurus: Võru sobib hetkel kõige paremini 15.8-16.8cm ümbermõõduga randmele.

 

* Muide, Liana on vana Inglise nimi, mis tähendab - Päikese tütart ;)

Sarnased tooted