• Tasuta transport alates 30 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Alabaster * Kollane kaltsiit * Puit

13,30 € 14,00 €

Tootekood: U5
Ühik: tk
Laoseis: 1

Andestamine, mõistmine, puhastumine, rõõm, positiivsus, meelerahu.

Alabaster soodustab andestamist (nii endale, kui ka teistele), annab Sulle lisaenergiat ning lisaks sellele omab võimet ammutada tugevat energiat ka teistest teda ümbritsevatest kividest. Tegemist on ka andestamist, mõistmist, puhastumist, minnalaskmist ja aktsepteerimist toetava kiviga.

Kollane kaltsiit on malbe, rahuliku ja leebe energiaga kristall. Ta vaigistab liialt ärevat meelt, tasakaalustab liialt tugevaid emotsioone ning tervendab aeglaselt ja õrnalt kandja aurat.
Kollane kaltsiit on suurepärane kristall meditatsiooniks. Ta aitab rahuneda, püsida praeguses hetkes ning lisaks sellele on ta hea abiline elu erinevate olukordade ja vaimsete õppetundide mõistmisel. 
Kollane kaltsiit aitab hoida mõtted selgena ning leida sisemine rahu ja tasakaal. Ta muudab oma kandja ka teistele kergemalt mõistetavaks.
Kollane kaltsiit aitab näha elulisi olukorda positiivsemas valguses ning on seetõttu ka hea kristall emotsionaalsete traumade ja masenduse leevendamiseks.
Ta on ka väga hea kristall kõigile õppuritele ning eriti veel lastele.
Kollane kaltsiit avaldab mõju sooltele, soodustab seedetegevust, kiirendab ainevahetust, puhastab erituselundeid, soodustab kaltsiumi omastumist ning tugevdab luid ja lihaseid. Lisaks sellele on tal immuunsüsteemi turgutavad omadused. 
Sobib hästi ka põieprobleemidega täiskasvanutele ning väikestele lastele, kes sageli voodisse alla teevad.

Kivide suurused 6mm. Kaltsiit suurem.

Kivide vahel puidust helmed.

Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.6cm ümbermõõduga randmele.

Sarnased tooted