• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Auguga kivi / ripats - Hypersten / Hüpersteen

7,08 €

Tootekood: X22
Ühik: tk
Laoseis: 4

Auguga kivi / ripats - hüpersteen.

Mõõdud keskmiselt: 3.9 x 2 x 2 cm.

Hüpersteen on maagiline rahu, stabiilsuse ja turvalisuse kristall. Teda peetakse sageli ka vastuste kiviks. Osade allikate kohaselt tuleks mistahes eluliste küsimuste tekkimisel hoida hüpersteeni lähedal ning vastused tulevad Sinuni justkui iseenesest. Eriti hea on selle kivi kaasabil otsida vastuseid muundunud teadvuse seisundis.

Tegemist on ka väga hea kaaslasega meditatsioonil, tervendamisega tegeledes või stressiolukorras. Meditatiivses seisundis tugevnevad hüpersteeni omadused ja mõjud mitmekordselt. Rännakute ja meditatsioonide ajal on hüpersteeni hea kasutada ka teisel põhjusel - nimelt ümbritseb ta füüsilise keha kaitsva ja nähtamatuks tegeva kilbiga. Teisisõnu kaitseb ta füüsilist keha samal ajal, kui hing rändab. Samuti soodustab ta muundunud teadvuse seisundis selgeltkuulmise ande väljaarenemist ja kujunemist. Ka materiaalses maailmas peetakse hüpersteeni suhete ja läbirääkimiste kristalliks (nii eraelus, kui äris). 

Rahustava ja puhkust soodustava kristallina sobib hüpersteen hästi kaaslaseks stressirohkel ja kiirel eluperioodil. Ta aitab aja maha võtta, välja puhata ning seejärel uuesti end energiaga laadima hakata. Muuhulgas leevendab hüpersteen ka unehäireid. Juba ainuüksi selle kristalli peos hoidmine ja masseerimine mõjuvad rahustavalt.

 

Sarnased tooted