• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Auguga kivi / ripats - Tiigriraud

7,50 €

Tootekood: K777
Ühik: tk
Laoseis: 4

Auguga kivi / ripats - tiigriraud.

Mõõdud keskmiselt: 3.1 x 2 x 1cm.

Tiigriraud ühendab endas jaspise, hematiidi ja tiigrisilma omadused, mistõttu on tegemist väga hea ja tugeva kaitsekristalliga.

Tiigriraud on väekivi. Ta on väga hea kaaslane muutlikul ajal. Eriti hästi sobib ta neile, kes on mitmel erineval tasandil kurnatud või kannatavad pikaajalise stressi all. Samuti aitab ta leevendada ka läbipõlemist ning perekonnasisestest pingetest tekkinud ärevust. Tiigriraud soodustab ka oma jõuvarude täiendamist ning patareide laadimist.

Tiigriraud edendab ka vitaalsust ning kõikvõimalikke elulisi muutuseid. Veelgi enam, ta annab oma kandjale kõik vajalikud energiavarud seatud eesmärgini jõudmiseks. 

Tiigriraud on ka väga efektiivne kaitsekristall. Nimelt hoiatab ta ähvardava ohu eest ning osutab seejuures kõige sobivamale pelgupaigale ja tegutsemisstrateegiale. Mistahes negatiivse energia suunab ta aga tagasi algallikasse.

Tiigriraud on oma energeetikalt lihtne, loov ja pragmaatiline kivi, mis aitab väga hästi esile tuua kõik oma kandja varjatud kaasasündinud anded. Tiigrisilm ühendab endas maa ja taeva energiad ning seetõttu on ka väga hea abiline kundalini jõu äratamiseks.

Füsioloogiliselt mõjutab tiigrisilm ennekõike vereloomet. Ta aitab puhastada verd ning taastada punaste ja valgete vereliblede vahekorda. Lisaks sellele mõjub ta hästi lihastoonusele, tugevdab puusi ja jalgu ning aitab omastada B-vitamiini.

Sarnased tooted