• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Bretšastunud jaspis (26x22x12mm)

4,00 €

Tootekood: K1032
Ühik: tk
Laoseis: 1

Lihvitud bretšastunud jaspis.

Mõõdud keskmiselt: 2.6 x 2.2 x 1.5cm.

 

Bretšastunud jaspis on tugevuse ja vitaalsuse kristall. Ta on aitab mõtetes selgust luua ning samuti võimaldab vaadata erinevatele kogemustele ja elusündmustele (või miks mitte ka elule tervikuna) hoopis teise nurga alt. 

Bretšastunud jaspis stimuleerib juur- ja seksuaaltšakrat, eemaldades efektiivselt blokeeringud ning taastades energiavoolu. Lisaks sellele puhastab ja stabiliseerib ta auravälja ning eemaldab sealt kogu negatiivsuse suunates selle tagasi oma algallikasse.

Seda kristalli on hea kasutada seksuaalsusega seotud valehäbist vabanemisel. Muuhulgas võib ta ka leevendada seksuaalset agressiivsust või hoopiski aidata kaasa seksuaalsele võimekusele. Teisisõnu ei aita bretšastunud jaspis mitte ainult kundalini energiat äratada ning sellega ühendust saada, vaid ta aitab seda ka stabiliseerida.

Bretšastunud jaspist on hea kasutada murekivina. Ta on erakordselt võimekas rahustaja ja tervendaja. See kristall aitab suurepäraselt toksiine kehast väljutada ning seeläbi soosib ta nii tervena püsimist, kui ka aitab paraneda rasketest haigustest. 

Lisaks sellele aitab bretšastunud jaspis paremini unenägusid mäletada.

Bretšastunud jaspis on ka toetavaks ja maandavaks kristalliks neile, kellel käib organiseerimine ja planeerimine üle jõu. Lisaks sellele aitab kristall kaasa loovuse arendamisele ning veelgi enam - ta aitab tekkinud loovusele leida ka konstruktiivse väljundi.

 

Päritolumaa: Aafrika

Sarnased tooted