• Tasuta transport alates 30 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Eeterlik õli - Juurtšakra

5,98 € 6,50 €

Tootekood: D1
Ühik: tk
Laoseis: 1

Aromafume eeterlik õli - Juurtšakra.

Maandav, toetav ja turvatundele keskenduv õli.

Koostis: safran, ingver, bergamot, roos, ylang-ylang, aniis, seeder, sandel, patchouli, vetiver.

Pudelis: 10ml.

 

JUURTŠAKRA FUNKTSIOONID
 
Juurtšakra on kogu tšakrasüsteemi aluseks.
Juurtšakra on seotud Sinu juurtega - eestkätt päritolupere, aga ka sünnimaa ja rahvusega. Samuti Sinu turvatunde, stabiilsuse ja kuuluvustundega. See on Sinu ühendus oma hõimuga ning Sinu kõige sügavama alateadliku ja primitiivse olemusega.
 
Olles otseselt seotud stabiilsuse ja usaldusega, tagab hästi toimiv juurtšakra Sulle tunde, et Sul on õigus siin olla ning et Sinu elu on väärtuslik.
 
Juurtšakra on ühendatud Maa elemendiga ning seeläbi on vastutav kõige selle eest, mis realiseerub füüsilises maailmas. Ta valitseb jõuvarusid, turvalisust, kirge, raha, tööd ja kodu ning aitab igapäevaelus toime tulla.
 
Ehkki juurtšakral on palju mehelikke omadusi, on ta otseselt seotud meie suhtega oma emasse ja Emakesse maasse.
 
Kõigepealt peab õppima usaldama Emakest Maad ning alles siis on võimalik vastu võtta kõik see, mida Universum pakkuda soovib.
 
Juurtšakra on otseselt seotud järgmiste elundite funktsioonidega:
 
* Füüsilise keha tugiosa ehk luustik ja skelett.
* Selgroo alumine osa
* Jalad
* Jalalabad
* Pärasool
* Neerud
* Immuunsüsteem


PUHAS JA HÄSTI FUNKTSIONEERIV JUURTŠAKRA
 
Kui Sinu juurtšakra on puhas ja funktsioneerib hästi, tunned ennast turvaliselt, maandatult ja stabiilselt. Sa oled enesekindel, kannatlik, lojaalne, helde ning oskad väärtustada ennast ja teisi inimesi. Sa tajud, et oled alati toetatud ja võimeline pakkuma seda toetust ka teistele. Sa võtad elus ettetulevaid olukordi väljakutsetena ning nende lahendamine ei tekita Sulle suuremaid probleeme.
 
Konfliktsetes situatsioonides suudad jääda rahulikuks ning kasutada oma ratsionaalset mõistust. Teised inimesed ei hirmuta Sind ning ei vii Sind kergelt tasakaalust välja.
 
Rahaasjade ja igapäevakohustustega toimetulek ei tekita Sinu jaoks raskuseid ning Sul on alati energiat uute väljakutse jaoks. Sa julged olla haavatav, suudad olla siin ja praegu ning usaldad kõrgemat plaani.
 
 
BLOKEERUNUD JA TASAKAALUST VÄLJAS JUURTŠAKRA
 
BLOKEERUNUD JUURTŠAKRA
 
Kui juurtšakra on blokeerunud tekib tunne nagu kõnniks vesiliival. Kõik tunded ja elamused on ajendatud hirmust – kas siis seoses üksinduse, raha või nälja pärast. Sa kardad muutuseid ning püüad neid kogu väest vältida. Suhetes valitseb ebakindlus ning ootamatud olukorrad tunduvad (enamasti põhjendamatult) ohtlikud. Sageli on enda ja argieluga(eriti kohtustustega) on raske toime tulla.
Sa võid olla ka liialt ettevaatlik.
 
Konfliktidega on raske toime tulla ning lähed kergesti endast välja. Samuti võib blokeerunud juurtšakra põhjustada agressiivsust, kergesti ärrituvust ning hoolimatut käitumist (enda ja teiste suhtes).
 
Blokeeringud võivad põhjustada hälbeid oma baasvajaduste rahuldamises. 
 
Sinu reaktsioonid on intensiivsed – sarnanedes hädaohtu sattunud loomaga, kes tegutseb instinktiivselt ellujäämiseks. Blokeerunud tšakraga inimesed muutuvad sageli ahneks – seda nii raha, kui ka näiteks toidu suhtes. Samuti kipuvad nad olema isekad ja suutmatud tunda end õnnelikult. Blokeerunud juurtšakraga inimesed on sageli seksuaalselt manipuleerivad, impulsiivsed ja domineerivad. Elu on juhitud egost ning vajadusest olla parim, omada kõige rohkem.
 

TASAKAALUST VÄLJAS VÕI NÕRK JUURTŠAKRA
 
Nõrk ja tasakaalust väljas juurtšakra muudab Su hajameelseks - pea on pilvedes ning puuduvad juured, mis Maaga ühendaksid. Üldjuhul muudab ka tasakaalust väljas juurtšakra kõik materiaalse Sinu elus probleemseks.
 
Keeruline on hakkama saada kodu, rahaasjade ja igapäevaste kohustustega. Kuna esimene tšakra on seotud lahtilaskmisega, siis sel juhul võib olla raske, kui mitte võimatu lahti lasta jääkidest oma kehas, emotsionaalsest valust ja kurbusest ning ka kõigest, mis põhjustab materiaalsetest ebamugavust, kui olukord seda nõuab.
 
Suutmata lahti lasta sellest, mis Sind tagasi hoiab, ei saa koormat enda järel lohistades ka edasi liikuda. Seetõttu võivadki tasakaalust väljas juurtšakraga inimesed olla häbelikud ning neil on raskusi oma õiguste eest seismisega. Kuuluvustunne võib puududa ning oma arvamuse omamine ja väljendamine on raske.

Sarnased tooted

5,06 € 5,50 €
3,22 € 3,50 €
3,22 € 3,50 €