• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Eeterlik õli - Kolmas Silm

6,50 €

Tootekood: D6
Ühik: tk
Laoseis: 1

Aromafume eeterlik õli - Kolmas Silm

Intuitsiooni, selgust, kujutlusvõimet, inspiratsiooni, visualiseerimist ja otsustusvõimet toetav kooslus.

Koostis:Kadaka marjad, lavendel, kummel, porgandiseemned, salvei, roos, tähtaniis, muskus, seedripuu, sandel.

Pudelis: 10ml.

 

 

KOLMANDA SILMA FUNKTSIOONID
 
Kolmas Silm ületab aja ja ruumi. Selle tšakra kõige olulisemaks funktsiooniks on nägemine – nii sisemine, kui ka välimine. Selle tšakra energia lubab meil lisaks selgele mõttetegevusele, mõtiskleda spirituaalsetel teemadel ning teostada adekvaatset eneseanalüüsi. Kolmanda Silma nägemine on nägemine “kõrvalseisja” või “vaatleja” seisukohast – olles samaaegselt kohas ning elades hetkes. See tähendab analüüsides oma piiravaid mõtteid ja uskumusi ning arendadest tarkust, mis tuleb kohast, mis ületab duaalsuse – hea ja halva ning musta ja valge duaalsuse vahel. Selline nägemine võimaldab näha ja aidata ka teistel näha nende eluliste olukordade sügavamaid tähendusi.
 
Läbi nägemise on meil võimalik tõlgendada välist maailma (kõike, mis meie ümber toimub) ning läbi sümbolite keele, saame me tuua oma sisemaailma endast väljapoole.
 
Kolmas Silm on sümboolne tarkuse silm, mis vaatab seestpoolt väljapoole ning näeb tõde. Kõrgemat ja suuremat tõde. Ta on ühenduses meele ja kõrgema teadvusega. Eriti oluline on Kolmas Silm taju ja intuitsiooni arengu seisukohast. Kolmas Silm vastutab teadvuse avardumise. See on liikumine palju kaugemale ja kõrgemale, kui oma isiklik ego.
 
Kolmanda Silma puhul on võtmesõnaks taipamine – pilguheit kõigi asjade tõelisse olemusse.
 
Kolmanda Silma energia annab võimaluse pääseda ligi sisemistele tarkustele. Teadmistele, mis on sama vanad, kui meie hing. Ta võimaldab meil eemalduda illusioonist ning aktsepteerida oma sisemisi tõdesid – näha hoopis suuremat pilti, kui mõistus või sõnad meile edasi suudavad anda.
 
Nagu eelnevaltki mainitud ei ole Kolmas Silm seotud üksnes tarkusega, vaid ka teadlikkusega. Ta mitte üksnes ei näe, vaid ka teadvustab sündmuste põhjuseid, tagamaid ning nende taga peituvaid vaimseid õppetunde.
 
Kolmas Silm on ülimalt holistiline tšakra. Kui ta on täielikult avatud töötavad mõlemad ajupoolkerad sünkroonis. Parema ajupoolkera loovus ja sünteetiline mõtlemine on ühendatud ja tasakaalustatud vasaku ajupoolkera loogika ja analüütilisuse poolt.
 
Kolmas Silm on tugevalt seotud ka isikliku eetika ning õiglusmeelega.
 
Kolmas Silm võimaldab tõusta kõrgemale ning mõista, et kõik on päriselt üks. Kolmas Silm annab perspektiivid ning võimaluse mõista sügavalt oma kogemust.
Kolmanda Silma puhul on ülimalt oluline eristada mentaalset energiat (mis sageli lukustab meid intellektuaalsele tasandile) ja tõelist vaimset energiat, mis avab sisemise sära. Kolmas Silm annab lisaks kõigele eelnevale ka võimaluse tungida tegelikkuse olemusse ning leida tõde enda seest. See on aga omakorda kõike muud, kui intellektuaalne eesmärk.
 
 
Kolmas Silm on otseselt seotud järgmiste elundite funktsioonidega:
 

  • Aju ja närvisüsteem
  • Ajuripats
  • Käbinääre
  • Silmad
  • Kõrvad
  • Nina


PUHAS JA HÄSTI FUNKTSIONEERIV KOLMAS SILM
 
Avanenud Kolmas Silm pakub võimaluse tajuda kõrgemat teadvust ning eemalduda eneseteadvusest. Teisisõnu ühendab Kolmas Silm individuaalse ego universaalsega.
 
Tänu Kolmandale Silmale on võimalik tõusta kõrgemale maisetest elementidest ning mõista, et kõik on üks ja ühendatud valgus. See on koht, kus teadlikkus laieneb. Kolmas Silm võimaldab omada perspektiivi ning mõista oma kogemust.
 
Hea ühendus Kolmanda Silmaga annab tugeva ja usaldusväärse intuitsiooni. Lisaks sellele, annab avatud Kolmas Silm võimaluse näha suuremat pilti, omada perspektiivi ning mõista, miks Sina siin oled. Teisisõnu miks ja mida oled Sina praegu siin Maal tegemas.
 
Tasakaalus Kolmas Silm annab võimaluse vaigistada oma meelt, hoida seda kontrolli all ning panna see teenima Sind ja Su kõrgemat hüvangut.
 
Avatud Kolmas Silm võimaldab näha nähtamatut ning sageli tähendab see ka nägemusi ja ennete tajumist. Ning mitte üksnes nägemist, vaid ka mõistmist.
 
 
BLOKEERUNUD JA TASAKAALUST VÄLJAS KOLMAS SILM
 
Blokeerunud Kolmas Silm tekitab hirmu kõige vaimse ja kontrollimatu ees. Sageli on selle tulemuseks närvilisus, paranoia ja häirunud reaalsustaju.  Inimene kipub kõike oma elus intellektualiseerima, elama teooriates, raamatutarkustes ja nö “võõras tões”. Kõike kiputakse sügavuti analüüsima ning ülemõtlema. Ohtu ja tagamõtteid nähakse ka väikseimates ja lihtsaimates asjades. Sellised inimesed kipuvad sageli eitama täielikult igasugust spirituaalsust ning juhinduma oma elus üksnes tõestatud ja teaduslikest teadmistest.
Sageli võib see põhjustada ka segadust ja depressiivsust. 
 
Blokeerunud või tasakaalust väljas Kolmanda Silmaga on raske oma tähelepanu konktsentreerida, ühele kindlale asjale korraga keskenduda ning hoida oma meelt paigal (et miljon mõtet korraga peas ringi ei kihutaks).
 
Füüsilise keha tasandil annavad sellest ennekõike märku silmaprobleemid, põskkoopapõletik, sagedased peavalud ja õudusunenäod. Kuna Kolmas Silm mõjutab ka närve, meeli ja immuunsüsteemi, siis võib tõsisem ja pikaajalisem blokeering põhjustada ajuga seotud probleeme ning isegi seniilsust.
 

Sarnased tooted