• Tasuta transport alates 35 eurost
 • 14 päevane tagastusõigus
 • Naturaalsed poolvääriskivid

Eeterlik õli - Südametšakra

Tootekood: D4
Ühik: tk
Laoseis: 0

Aromafume eeterlik õli - Südametšakra.

Kaastunnet, heatahtlikkust, armastust, rahu, tasakaalu, õnne, elurõõmu ja andestamist soosiv kooslus.

Koostis: Bergamott, ananass, passionivili, neroli, metsamarjad, roos, ylang-ylang, geraanium, nelk, kaneel, sandaal, vanilje, seeder, tammesammal.

Pudelis: 10ml.

 

 

SÜDAMETŠAKRA FUNKTSIOONID
 
“Sinu süda ei ole avanemiseks teistele, see on avanemiseks Sulle endale” – Yogi Bahajani.
 
Südametšakra võngub kaasa emotsionaalsete tajudega, mis määravad Sinu elukvaliteeti märksa enam kui mentaalsed tajud. Lastena reageerime oludele erinevate emotsioonidega: armastuse, kaastunde, usalduse, lootuse, meeleheite, vihkamise, kadeduse ja hirmuga. Täiskasvanuna on meie väljakutseks tekitada endas teadlikuks ja kaastundlikuks tegutsemiseks sobiv emotsionaalne kliima ja tasakaal.
 
Südametšakra on soojuse, armastuse, kaastunde ja elurõõmu keskus. Just see tšakra liigutab armastust läbi Sinu elu.
 
Südametšakras elavad kõige sügavamad sidemed teiste elusolenditega aga ka kaastunne, hoolitsus, enesearmastus, altruism, heldus, headus ja austus.
 
Paljud iidsed praktikad käsitlevad armastust kui kõige võimsamat tervendavat jõudu.
 
Südametšakra energia lubab meil tunda, et me oleme osa millestki suuremast ning ühtlasi seeläbi oleme ühendatud ka teiste inimeste ja universumiga. Just südametšakra võimaldab meil tunda ja leida ühendust erinevate pühade ja fundamentaalsete tõdedega, mis voolavad läbi meie elu ja ühendavad erinevad valdkonnad üheks tervikuks.
 
“Südame tee” või “Südame hääl” ei olegi midagi muud, kui elamine oma südametšakra energias.
Südame energias elamine tähendab eestkätt elamist armastuse, headuse, hingesoojuse ja kaastundega nii enda, kui ka teiste vastu. Kui Su süda on avatud teistele, siis inspireerid Sa ka neid elama hoolivuse ja kaastundlikkusega. Sa lood enda ümber turvalise ja toetava keskkonda. Su soojust ja headust on tunda ka kaugele. Inimesi tõmbab avatud südamega inimeste poole – nad tekitavad ka ümbritsevates rahulikku, hoitud ja sooja tunnet. Südamest õhkub soojust, mõistmist ja aktsepteerimist.
 
Avatud südametšakraga voolab energia vabalt ning see võimaldab olla mitte üksnes hooliv ja mõistev teiste suhtes, vaid suhtuda nõnda ka iseendasse.
Sa tead millal on vaja öelda ei ning millal on vaja aeg maha võtta, hoolitseda enda eest ning end poputada.
 
 
Avada end tõeliselt armastusele, tähendab jõudmist ja ühendumist oma hinge, sügavama olemuse ja spirituaalsusega.
 
Südametšakra on otseselt seotud järgmiste elundite funktsioonidega:
 

 • Süda
 • Vereringe
 • Roided
 • Rinnad
 • Harkeluud
 • Kopsud
 • Õlad
 • Käsivarred
 • Käed
 • Vahelihas.


 
PUHAS JA HÄSTI FUNKTSIONEERIV SÜDAMETŠAKRA
 
Südamekeskus on ühenduseks alumiste – maisete ja ülemiste  - peenemate energiakeskuste vahel. Kui esimese kolme tšakra energia on tasakaalus ja voolav, saame liikuda edasi peenematesse energiatesse ja avada nendes peituva väe, et toetada oma teekonda inimesena.
Neljas tšakra annab meile mõistmise suuremast pildist ja iseendast suhtes selle suurema tervikuga. Avatud ja tasakaalus tšakra võimaldab austada ja armastada ennast endale tingimusi esitamata (st ma olen okei täna sellisena nagu ma olen, mitte siis kui nt 5 kilo alla võtan või ülikooli lõpetan). Südametšakra peamisteks märksõnadeks ongi aktsepteerimine, soojus, altruism, abivalmidus, heldus, headus ja julgus avada end sügavamal tasandil teistele inimestele.
 
Südametšakra juures tasub silmas pidada, et alles siis, kui suudad iseennast täielikult armastada ja aktsepteerida, suudad tõeliselt armastada ja aktsepteerida ka kedagi teist. Ei ole võimalik esitada endale tingimusi ja samal ajal kogeda tõelist tingimusteta armastust kellegi teise vastu. Sellisel juhul on see ainult ego järjekordne mask ja enesepettus.
 
BLOKEERUNUD JA TASAKAALUST VÄLJAS SÜDAMETŠAKRA
 
Blokeerunud või tasakaalust väljas tšakra:
 
Nõrk ühendus südametšakraga võib tunda end üksiku ja isoleerituna. Selline inimene võib panna kahtluse alla üleüldise armastuse olemasolu ja arvata, et kui midagi sellist eksisteeribki, siis vähemalt tema jaoks küll mitte.
 
Nõrga südametšakraga inimene võib väga kergesti haavuda ning olla sõltuv teiste hinnangutest ja heakskiidust. Nõrk neljas tšakra väljendub tihti nn aitaja-sündroomina – inimene soovib paaniliselt ja pidevalt anda ning jagada ja alati valib ta vastuvõtjateks need, kes seda tegelikult ei soovi, kogedes nii pidevalt oma alateadvuse surima hirmu – äraütlemise ja eemaletõukamise – realiseerumist. Lõpuks muutub see valu ja üksindus inimese sees vihaks kogu maailma vastu, kriitilisuseks ja vahel ka lausa julmuseks.
 
Füüsilise keha tasandil on neljanda tšakraga seotud süda, kopsud, harknääre, immuunsüsteem ja käed ning tasakaalutusest seööes tšakras võivad märku anda sagedased probleemid just nendes piirkondades.
 
Tasakaalust väljas ehk alafunktsioneeriva südametšakra tunnused on:
Üksindus, madal enesehinnang, ebakindlus, paranoia, otsustusvõimetus, hirm lasta inimestel ja asjadel minna, südameprobleemid, usaldamatus ja ärevus.
 
Tasakaalust väljas ehk ülefunktsioneeriva südametšakra tunnused on:
Kaassõltuvus, vajadus kontrollida, taktitundetus, liigne usaldavus, hoolimatute otsuste langetamine, hingamisprobleemid, liigsed lubadused

Sarnased tooted