• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Hõbeleht jaspis * Mäekristall * Tiigrisilm

17,00 €

Tootekood: M2282
Ühik: tk
Laoseis: 1

Tasakaal, sisemine rahu, puhastumine, turvatunne, enesekindlus, sisemine vägi, julgus.

Hõbeleht jaspis on väga tugev maandaja, rahustaja ja tasakaalustaja. Seetõttu kasutatakse teda sageli kundalini energia maandamisel. Hõbejaspis aitab saavutada ka füüsilist ja emotsionaalset tasakaalu. 
Ta tekitab oma kandjas heaolu ja kindluse tunde ning aitab mõista oma kohta Universumis. Seetõttu on ta ka ideaalne kaaslane meditatsioonis (tasuks hoida ühte kivi kummaski peos).
Ta aitab keskenduda positiivsele ning jääda mistahes eluoludes kahe jalaga maa peale. Lisaks sellele aitab ta oma kandjat kaitsta negatiivsete välismõjude eest. 
Hõbeleht jaspis toetab tahtejõudu ning aitab oma kandjal "selgroogu kasvatada". Ta annab tugevust seista oma soovide ja vajaduste eest ning mitte lasta end hirmutada teiste kriitikast ja arvamustest.

Mäekristall on üks tugevamaid tervendajaid ja puhastajaid. Ta aitab ennetada haiguseid, paneb energiad kehas liikuma, tervendab hinge ja häälestab Su vaimsele lainele.

 

Tiigrisilm on suurepärane tasakaalustamise kristall. Tänu oma kiulistele triipudele suudab ta energeetiliselt tasakaalustada erinevad energiakeskused (tšakrad), kasvatada kandja enesekindlust, julgust, praktilist, anda täiendavat energiat ning tekitada kõikjal maailmas "kodutunne".  Seetõttu peetaksegi tiigrisilma ennekõike meheliku energiaga kristalliks.
Tiigrisilm on ka küllusekivi ning toob oma kandjale edu ja jõukust. 
Tiigrisilma tugevad kaitsevad omadused on tõenäoliselt kõigile teada. Ta ei kaitse üksnes psüühiliste rünnakute eest, vaid hoiab kandjat ka õnnetusjuhtumite ja negatiivse energia eest kaitstuna.
Tiigrisilma peetakse meesenergiaga kristalliks, ennekõike just seetõttu, et ta annab oma kandjale energiat, julgust ja enesekindlust - mehelikke ja tugevaid omadusi.
Lisaks kõigele muule rahustab tiigrisilm närvisüsteemi, mõjub hästi ainevahetusele, seedimisele, põrna ja soolestiku talitlusele, tugevdab maksa ning omab põletikuvastast toimet.

Kivide suurused 8mm. 

Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 17cm ümbermõõduga randmele.

Ripatsiks fleur de lys.

Fleur de lys tuleneb vanast prantsuse keelest ning tähendab tõlkes liilia õit. Fleur-de-lys on stiliseeritud liilia, millel on kolm kroonlehte. Spekuleeritakse, et prantsuse monarhid adopteerisid fleur-de-lysi oma rõivastele, kui puhtuse ja pühaduse sümboli. Sarnaselt Rooma Katolik kirik seostab liiliat Neitsi Maarjaga.

Kuna märgil on kolm kroonlehte, tõmmatakse sageli kristlikus keskkonnas paralleele Püha Kolmainsusega. Militaarses maailmas sümboliseerib fleur-de-lys võimu ja jõudu. 

Omades mitmeid erinevaid tähendusi, on fleur-de-lys võrdlemisi populaarne sümboolika ehetes. Tegemist on graatsilise lillega, mida kõige sagedamini leiab naiste ehetest. Siiski kannab see näiliselt habras lill endas kuninglikku jõudu, mis muudab ta energeetiliselt sobilikuks ka meestele. Ka mitmed spordimeeskonnad ja vennaskonnad kasutavad fleur-de-lysi oma logodes ja vappidel. Lille kasutatakse nii suunaga üles- kui allapoole ning sageli kombineeritakse ristide, võtmete ja kätega.

 

Sarnased tooted