• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Kullisilm, lapik

7,50 €

Tootekood: K887
Ühik: tk
Laoseis: 4

Lihvitud kullisilm.

Mõõdud keskmiselt: 3.5 x 2.9 x 0.6cm.

Kullisilm on rahustava ja kaitsva toimega kristall. Iseäranis hästi suurendab ta tähelepanuvõimet ümbritseva suhtes, aidates kaitsta oma kandjat kadedate ja õelate inimeste salasepitsuste ning kurja silma eest. 

Indiaanlaste arvates annab kullisim oma kandajale kullipilgu ning võimaldab seeläbi kõike kõrgemalt ja avaramalt vaadata - just nagu seda teeb pilvepiiril lendav kotkas. 

Ta sümboliseerib vaikust, rahu ja märkamist. Kullisilm aitab leida vastuseid õhku kerkinud küsimustele ning soodustab terviku pildi nägemist. Samuti avardab ta meeli ning aitab paremini toime tulla maailma ebatäiuslikkusega. Legendide kohaselt toob ta ka edu sõjategevuses ning teravdab kandja intuitsiooni.

Kullisilm soovitab õppida oma kogemustest ning tuletab oma kandjale meelde, et suurimaks sisemiseks rikkuseks on tarkus, mis saavutatakse teadvuse arendamisel ning endasse, kui kõiksuse osakesse suhtumisel.

Juurtšakra piirkonnas mõjub kullisilm maandavalt. Ta aitab mõista, mida on vaja teha selleks, et kiirendada oma arengut ning seejuures aitab ta vabaneda negatiivsetest hoiakutest. 

Kullisilm on madala vibratsiooniga kristall, mis ei põhjusta oma kandjal äkilisi muudatusi.

Kullisilmast võib olla abi ka unetuse, verehaiguste, seljavaevuste ja sügeliste ravil.

Sarnased tooted