• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Küünlaalus - Seleniit

36,00 €

Tootekood: O4
Ühik: tk
Laoseis: 1

Küünlaalus nn toorest ja erinevate kristallidega läbikasvanud seleniidist.

Erakordselt ainulaadne väekas ruumihoidja!

Mõõdud: 16.5x16x4cm

 

Seleniit on läbikumav ja väga habras kips, mis kahjustub pelgalt küünega kriimustamisel, ta laguneb veega kokkupuutel ning kaotab oma kirkuse pinnale sadestunud tolmu mõjul. Ka rosetina kasvav kõrberoos ning sajandeid nikerduste ja ehete valmistamisel kasutatud alabaster on ühed seleniidi vormidest.

Seleniit on oma nime saanud Kreeka kuujumalanna Selene järgi. Kuna Selenel oli legendi kohaselt viiskümmend last, peetakse seda seleniiti ka täna jumaliku energiaga emade ja laste kristalliks.

Looduslikult esineb seleniiti sageli pikkade plaatjate prismade ja tornidena, mis on väga populaarsed kodu energeetilises kaitses ning nt kristalliteraapiates valguse kehasse suunamisel. Seleniidi kõrge vibratsiooni tõttu on ta üldse üks populaarsemaid kive kristalliteraapias.

Seleniit võngub pigem vaimsel, kui füüsilisel tasandil. Ta avab kandja kroontšakra universumi valgusenergiale, mistõttu peab seleniiti kasutades kindlasti lähedal hoidma mõnda maandavat kristalli (nt hematiiti). Seleniit teeb meeled selgeks ning õpetab nägema ja tajuma erinevaid energiaid. Selle kristalli abil on võimalik luua ka ühendus oma hingejuhendajatega ning arendada oma telepaatilisi võimeid. Muuhulgas soodustab seleniiti uinumist ning sügavat ja rahulikku und.

Seleniit on ka väga tõhus tervendaja, mis on oma toimelt küll  sarnane mäekristallile, aga palju leebem.
Ta on rahu, tõe ja aususe kristall, mis loob harmoonia ning annab sügava sisemise rahu tunde. Ta puhastab meeltes valitseva segaduse ning toob mõtetesse selgust. Eemaldab blokeeringuid ning puhastab energiakeha (ning muuhulgas teisi kristalle). 

Seleniiti on väga hea kasutada ka sarnaselt kuule regulaarselt paisuvate ja kahanevate probleemide korral.

Sarnased tooted