• Tasuta transport alates 30 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Lasuriit * Püriit

Tootekood: M2155
Ühik: tk
Laoseis: 0

Intuitsioon, tasakaal, julgus, sisemine vägi, varjatud anded, küllus.

Lasuriit on tuntud oma tervendavate ja rahustavate mõjude poolest. Teda peetakse siiani ülimaks tasakaalu ning meelte valgustamise kiviks. Selle kristalli lähedal hoidmine või endaga kaasas kandmine parandab vaimset, spirituaalset, füüsilist, psüühilist ja emotsionaalset seisundit. 
Lasuriit on väga spirituaalne kristall - ta on ideaalne kaaslane mediteerimiseks ning masenduse leevendamiseks. Samuti tugevdab ta kandja õrnustunnet ning seetõttu peetakse lapis lazulit ka võimsaks truudusekristalliks.
Lasuriit on tuntud muuhulgas ka tarkuse ja teadlikkuse kristallina. Samuti soosib ta loomingulist väljendust.
Kõige sagedamini kasutatakse lasuriiti tõenäoliselt siiski just psüühilise teadvuse tugevdamiseks. 
See maagiline kristall murrab tõkked teadlike ja alateadlike meelte vahel ning lubab oma kandjal tajuda intuitiivseid teadmisi ning impulsse. Ta aitab mõtted sissepoole pöörata, vabastab meeled vanadest mõttemallidest ning annab julguse unistuste teostamiseks. 
Lasuriit puhastab inimese aura karma koormast ning aktiveerib kandja vaimsed võimed lubades luua ühenduse vaimsete õpetajatega.
Kolmanda Silma kristallina parandab lasuriit nägemist ning leevendab unetust. Samuti on tast abi palaviku, peavalu ja verehaiguste leevendamisel.

Püriit vabastab allasurutud emotsioonid, maandab energiat, tugevdab tahtejõudu ning toob harmooniat nii kandjasse, kui ka tema suhetesse. Püriiti kasutatakse ka varjatud annete ja võimete avastamiseks ning esile toomiseks. Püriit on võimas päikesepõimiku kristall. Ta annab oma kandjale vitaalsust, elujõudu, suurendab positiivset ellusuhtumist, tõstab enesekindlust ning usku endasse. Seejuures on tast palju abi ka kroonilise väsimuse ja apaatia leevendamisel.Samuti aitab püriit avastada endas peituvaid andeid. Samuti aitab ühendada ratsionaalset mõtlemist loovusega.Ta aitab leevendada hirme ja ärevust. Aitab kehtestada piire ning kaitseb ka negatiivsuse ja elektromagneetilise stressi eest.Püriiti nimetatakse ka kassikullaks. Sarnasuse tõttu kullaga, peetakse püriiti ka raha ja õnne sümboliks. Ta tõmbab ligi õnne ja rahaenegiat. Samuti toetab püriit äritegevust ja läbirääkimisi.

Ripatsiks horose silmad.

Seda iidset Egiptuse sümbolit nimetatakse nii Wedjati silmaks, kui ka Horuse silmaks, kuna seda seostati lisaks Horosele ka jumalanna Wadjetiga.

Horus oli iidne Egiptuse taevajumal, keda kujutati kõige sagedamini pistrikuna. Horuse silm sümboliseerib kaitset, kuninglikku võimu ja head tervist. Silma parempoolne nurk meenutab nina ning on seotud lõhna tajuga. Pupill on seotud nägemisega ning kulm sümboliseerib mõtet. Vasak silma nurk toetab kuulmist ning on suunatud kõrva poole. Kurviline saba alumises nurgas ning sirge toetav jalg sümboliseerivad maandust.

Kõrvarõngaste kogupikkus on 6.1cm.

Sarnased tooted