• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Lepidoliit, turmaliin toorkivi

39,00 €

Tootekood: A149
Ühik: tk
Laoseis: 1

Lepidoliidi toorkivi turmaliiniga.

Mõõdud: 6.5 x 5 x 3.5cm.

Lepidoliit sisaldab liitiumi, mida ravimina kirjutatakse sageli välja bipolaarse häire või ränga depressiooni all kannatavatele inimestele. Seetõttu on lepidoliidi näol tegemist loodusliku antidepressandina.
Lepidoliidil on ülimalt tugevad rahustavad omadused, ta sobib väga hästi ka agressiooni leevendamiseks. Lisaks viha ja negatiivsete emotsioonide vähendamisele, toob lepidoliit ka õnne. Ehkki tegemist pole tugeva kaitsekiviga, peletab ta väga efektiivselt negatiivsust.

Roosat turmaliini sisaldav kristall on lepituskivi ning seda kasutatakse armastuse soodustamiseks ning suhet rikkuvate ülevoolavate negatiivsete emotsioonide tõrjumiseks.

Turmaliinil on tugevad elektrilised omadused, mis mõjutavad ka inimese keha. Ta nimelt kanaliseerib kehasse elektromagneetilist energiat, mis aitab omakorda säilitada kõrgemat võnkesagedust. Turmaliin ongi vaimse ja materiaalse tasandi ühendaja. Ta loob tasakaalu, suurendab füüsilise tasandi võnkeid ning alandab omakorda vaikselt ja leebelt energiate võnkesagedust moel, mis võimaldab neil inimese energiaväljas harmooniliselt ühineda. Turmaliin on ka tugev kaitsekivi.

Natuke lähemalt roosast turmaliinist ehk rubelliidist.

Rubelliit on südamekristall. Ta aitab väljendada positiivseid emotsioone ning avab südame suurele ja kõikvõimsale armastusele. Rubelliit aitab kogeda armastust kõige loodu ja meid ümbritseva vastu. 

Roosa turmaliin aitab ka ennast armastada, hoida ja austada. Ta vabastab südame sinna kogunenud kurbusest ja hirmust ning aitab taas tunda õnne, elurõõmu ja indu. See kristall aitab inimesel oma sisemist jõudu mõista.

Rubelliit toob väge, julgust ja edu kõigisse armastusega tehtud ettevõtmistesse ning aitab kandjal eemalduda vägivaldsetest ja negatiivsetest olukordades tööl ja suhetes. Veelgi enam - rubelliit aitab nendest olukordadest ja suhetest valutult lahti lasta. 

Sarnased tooted