• Tasuta transport alates 30 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Obsidiaan * Punane korall

16,20 € 18,00 €

Tootekood: E286
Ühik: tk
Laoseis: 1

Elujõud, vägi, kaitse, maandus, puhastumine, toimetulek negatiivsusega, sihikindlus.

Punane korall sümboliseerib elu ja verd - elujõu energiat. Tumepunast koralli kasutataksegi sageli vereloome toetamiseks. Ta on hea toetaja depressioonist taastumisel, samuti leevendab ta apaatiat ning soosib enda eest hoolitsemist. Punane korall aitab ka väga keerulistes oludes ellu jääda.
Lisaks sellele soosib punane korall tegutsemist, aitab vabaneda laiskusest, seada sihte ning nende nimel tegutseda. Arvatakse, et punase koralli näol on tegemist on ka tugeva kaitsekristalliga - seda nii nn kurja silma, kui ka loodusjõudude eest.

NB! Võrus olev korall on küll naturaalne, aga väga suure tõenäosusega värvitud!

Must obsidiaan on väekaim obsidiaanide perekonnast. Ta toob pinnale kõik allasurutud emotsioonid ja peidusoleva tõe. Ta aitab vabaneda vihast, hirmust ja kõigist teistest emotsioonidest, mis ei teeni kõrgeimat hüvangut. Samuti on tegemist hea kaitsekristalliga, mis eemaldab oma kandja energiakehast kõik negatiivse. Väga tõhus kaitsekristall psüühiliste rünnakute vastu.Must obsidiaan soodustab positiivsete emotsioonide kogemist ning muuhulgas leevendab ka lihaspingeid.

Kivide suurused 10mm.

Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.8cm ümbermõõduga randmele.

Sarnased tooted