• Tasuta transport alates 30 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Oonüks * Punane korall * Alabaster * Klaasist seemnehelmed

32,40 € 36,00 €

Tootekood: M1829
Ühik: tk
Laoseis: 1

Punane väedraakon.

Kaitsev kaaslane algavaks aastaks. See omanäoline tegelane aitab jätta mineviku seljataha ning suunata oma energia uue loomisele.

Must oonüks muudab negatiivse positiivseks, annab vajalikku lisaenergiat, jõudu, püsivust ja kindlust otsuste tegemisel. Lisaks sellele on ta hea maandaja.

Punane korall sümboliseerib elu ja verd - elujõu energiat. Tumepunast koralli kasutataksegi sageli vereloome toetamiseks. Ta on hea toetaja depressioonist taastumisel, samuti leevendab ta apaatiat ning soosib enda eest hoolitsemist. Punane korall aitab ka väga keerulistes oludes ellu jääda.
Lisaks sellele soosib punane korall tegutsemist, aitab vabaneda laiskusest, seada sihte ning nende nimel tegutseda. Arvatakse, et punase koralli näol on tegemist on ka tugeva kaitsekristalliga - seda nii nn kurja silma, kui ka loodusjõudude eest.

Alabaster soodustab andestamist (nii endale, kui ka teistele), annab Sulle lisaenergiat ning lisaks sellele omab võimet ammutada tugevat energiat ka teistest teda ümbritsevatest kividest. 

Draakoni mõõdud: 8 x 4.5cm.

Ehe on valminud soutache tehnikas.

Nahast paela pikkus on 46cm.

Sarnased tooted