• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Roosakvarts - EMMA muna ehk nägija kivi (3.5-4cm)

6,00 €

Tootekood: K1082
Ühik: tk
Laoseis: 2

Roosast kvartsist EMMA muna ehk nägija kivi.

Mõõdud keskmiselt: 3.5-4 x 3 x 2cm.

Emma (EMA) mune ehk nägija kristalle leidub üksnes Brasiilias, Ema jões. Tegemist on jõevee poolt poleeritud kristallidega, millel on jäise muljega välispinna ühel küljel on selge "aken".

Emma kristallid annavad võimaluse piiluda enda sisemusse ning näha seda, mis jääb tavalisele silmale nähtamatuks. Emma munad annavad ka võimaluse pääseda ligi eelmiste elude mälestustele ja kõigele, mis eelnes sünnihetkele.

Roosakvarts on emotsionaalselt vabastav ja rahustav kivi.
Roosakvarts on õrnatundeline südame tervendaja ning seetõttu on seda kristalli eriti hea kasutada raskete emotsionaalsete seisundite muutmiseks. Ta suurendab mõistmisvõimet ning tõstab kandja enesehinnangut. Märkamatult õpetab ta südant armastama iseend ning ümbritsevat maailma sellisena nagu see on. Lisaks sellele neutraliseerib roosakvarts negatiivsete mõtetest ja madalast enesehinnangust ning emotsionaalsest stressist tingitud kahju. Südame lähedal asetatuna või kantuna aitab roosakvarts kiiresti vabaneda stressist ja emotsionaalsest traumast. Roosakvarts avab kandja südame uutele ja positiivsetele tunnetele. Selle kristalliga ravitakse muuhulgas ka armukadedust, viljatust ja kibestumust.

Lisaks kõigele eelnevale lisab roosakvartsi kandmine inimese ellu rõõmu, ilutaju ning annab uuelaadse viisi kunsti mõistmiseks. 

Sarnased tooted