• Tasuta transport alates 30 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Salvei tõrvik (33g)

6,44 € 7,00 €

Tootekood: O88
Ühik: tk
Laoseis: 2

Salvei tõrvik.

Salveid on kasutatud iidsetest aegadest erinevates kaitse- ja puhastusrituaalides.

Salveid saad kasutada nii enda, teiste inimeste, ruumide, esemete, kui ka kristallide ja väeesemete puhastamiseks.

Pikkus ca 11-12cm.

Kaal ca 25-35g.

 

PISUT LÄHEMALT:


Salvei on üks populaarsemaid taimi, mida viiruki või tõrvikuna puhastamisel kasutatakse. Sõna salvei (inglise keeles sage) tuleneb Ladinakeelsest sõna salvia, mis tõlkes tähendab "tervislikku" või "tervendamist".

Salvei põletamine suurendab selgust, teadlikkust, soosib mõistmist ja taipamist, tõstab tuju, parandab mälu ning teravdab meeli. 

Kuidas salveid kasutada?

Salvei põletamine puhastab negatiivse energia ning kaitseb ja turgutab keha, hinge ja vaimu ning ka meie füüsilist keskkonda.
Tänapäeval on kõige hõlpsamalt kättesaadavad ning laialt levinuimad valge salvei tõrvikud.

Pärimuste kohaselt seob salvei põlemisel tekkiv suits endaga negatiivse energia ning hajudes kannab ta selle energia endaga ühes. Salvei suits muudab õhu ioonide koostist, seetõttu tajudki sageli peale viiruki põletamist, et õhk ruumis on justkui puhtam ning Sul on ka endal kergem olla.

Enne salvei tõrviku süütamist oleks hea keskenduda taotlusele - sellele, mis eesmärgiga Sa tegutsema hakkad. 

Kui salvei süütamisel tekib tõrviku otsa leek, tasuks Sul see kergelt ära puhuda või käega nö ära lehvitada, kuni tõrvik jääb kergelt ja ühtlaselt suitsema. Suits on see, mis puhastab ja lahustab negatiivsust, mitte leek. 
Sageli tuleb ühe puhasturituaali käigus salveid korduvalt süüdata.

Olles salvei tõrviku süütanud ning jätnud suitsema, tuleks eestkätt puhastada iseennast. Kõige parem on seda teha tõrvikuga enda ümber õrnalt ja aeglaselt viibutades. Alusta alati jalgadest ning liigu ülespoole. Seejärel üle pea ning ringitades ümber enda. Kui lõpetad, aseta tõrvik põlenud otsaga allapoole tulekindlasse anumasse (rituaalselt sobivad hästi ka pärlikarbid ning soola või liivaga täidetud anumad). Seejärel võid lasta oma meelel rännata sinna, kuhu salvei Sind parasjagu viib.

Erinevates ruumides tõrvikuga ringi liikudes võid märgata, et jääd mingitesse kohtadesse kauemaks, kui teistesse. Need on tavaliselt kohad, kus on energia kõige seisvam ja raskem. Kindlasti ei tasuks Sul kiirustada ning hea oleks liikuda just sellise tempoga ning peatuda täpselt nii kauaks, kui seda ise õigeks pead. Salvei peaks põlema umbes tund aega, et tema mõju maksimaalselt tuntav oleks.

Tõrvikuga ringi liikudes oleks hea erilist tähelepanu pöörata akendele, ustele ja teistele avaustele. Salvei suitsu ei ole hea otseselt sisse hingata, seetõttu hoia tõrvik oma näost eemal. Kui Sa tunned, et ei soovi salveiga mööda oma kodu või tööruume kõndida, võid selle asetada ka tulekindlale alusele või hoidjasse ning lasta tal seal suitseda (vajadusel süüdata tõrvik uuesti).

Sageli soovitatakse salveid põletada iga uue nädala alguses, et vabaneda vanast ning teha ruumi uuele. Salveiga võib ennast ja ruume puhastada ka näiteks hooaegade vahetumisel või talvisel ja suvisel pööripäeval.

Puhastusrituaali ajal oleks hea hoida vähemalt üks aken või uks avatuna, et õhk ringlema pääseks.

Salvei on maskuliinse energiaga, mistõttu võib seda tasakaalustada puhastusprotsessi lõppemisel mõne muu viiruki süütamisega.

Sarnased tooted