• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Sinine kaltsiit (65x55x25mm)

20,00 €

Tootekood: C63
Ühik: tk
Laoseis: 1

Suur lihvitud sinine kaltsiit.

Suurus: 65x55x25mm

Kaltsiit on erakordselt tugev võimendaja ja tervendaja. Ruumi asetatuna puhastab kaltsiit keskkonna negatiivsest energiast ning tõstab ruumis viibijate energiat. Kaltsiit aitab ka taastada lootuse ja motivatsiooni. Ta puhastab nii füüsilist, kui ka peenkeha. Lisaks sellele kiirendab ta kasvu ja arengut.

Kaltsiiti kasutatakse ka kõrgema teadvusega ühenduse saamiseks, ülemeeleliste võimete avastamiseks, kanaldamiseks ja rännakuteks. Ta rahustab ka meeli, virgutab mälu, hõlbustab õppimist, leevendab stressi ning aitab leida oma sihti.

Edasi natuke lähemalt kaltsiidi sinisest erimist.

OMADUSED

Sinine kaltsiit on võimas tervendaja ja puhastaja. Ta imab endasse kõik kehasse või ruumi talletunud negatiivsed energiad, puhastab need ning suunab seejärel tagasi saajale. Seda kõige õrnal ja leebel moel. 
Ta vaigistab tormlevad mõtted ning aitab saavutada selgust. Sinine kaltsiit aitab kandjal oma tõelisi emotsioone mõista ja väljendada. Samuti leevendab sinine kaltsiit emotsionaalset valu.
Kaltsiit turgutab loomisvõimet ning parandab eneseväljendusoskust. Tegemist on ka suurepärase vaimse kasvu käivijata ja lõdvestajana. Sinine kaltsiit mõjub rahustavalt närvisüsteemile ning leevendab hirme ja ärevust.

KELLELE SOBIB?

Sinine kaltsiit on hea kurgutšakra avaja. Ta sobib hästi kinnistele inimesele, kellel on raskusi oma tõe tunnistamise ning välja ütlemisega. 
Kaltsiidid on samuti väga head kristallid õppuritele ning kõigile, kes igapäevaselt uusi teadmisi talletama peavad. Sinine kaltsiit sobib suurepäraselt ka klienditeenindusega tegelevatele inimestele, kelle igapäevatöö eeldab teistega (sageli ka stressiolukordades) suhtlemist.

Energiapuhastajana sobib kandmiseks kõigile (ka lastele) ning mistahes ruumi paigutamiseks.

PÕHITŠAKRA

Kurgutšakra

VÄRVIVARIATSIOONID

Sinine kaltsiit - helesinine, kergelt läbikumav.
Kaltsiiti esineb ka värvitu, roosa, sinise, rohelise ja oranzina.

Sarnased tooted