• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Sõrmus - Tansaniit (925 hõbe)

62,10 € 69,00 €

Tootekood: E1
Ühik: tk
Laoseis: 1

"Ma näen, ma tunnen, ma tean ja usaldan iseennast ning oma teekonda!"

*

Hõbesõrmus tansaniidiga.

Suurus: 16.9

*

TANSANIIT

Tansaniit on haruldane ja maagiline kristall. Tansaniit aitab aja maha võtta, luua endas ja oma elus selguse ning liikuda sihikindlalt selle poole, mis tegelikult oluline. Ta on imehea kaaslane ületöötajatele ning kõigile, kes moel või teisel on ennast kokku jooksutanud ning kellel oleks hea aeg maha võtta ja õppida paremini prioriteete seadma. Tansaniit õpetab elama rahulikult, omas tempos ja omas voos. Seetõttu on ta väga hea kaaslane aktiivsetele ja üliaktiivsetele sahmerdajatele, aidates rahuneda ning näha uusi ja päriselt olulisi perspektiive.

Tansaniit on keskendumise ja prioriteetide kivi, aidates panustada oma aega ja energiat sellesse, mis on inimese jaoks tegelikult oluline. Tansaniit leevendab stressi ning soosib harmooniat. Tegemist on ka väga hea sisekaemuse kiviga, aidates mõista miks mingid kindlad asjad juhtuvad ning kuidas on elulised sündmused omavahel seotud. Ta juhib ka tähelepanu inimese saatusele ning soosib hingeteel liikumist.

Tansaniit on hea abiline hirmude leevendamisel ning liigsest muretsemisest ja mõttetööst vabanemisel. Ta on kaitsev kristall, mis tekitab oma kandjas hoitud ja toetatud tunde. Lisaks sellele aitab ta oma kandjal tunda end armastatuna.

Tansaniit eemaldab ka negatiivsuse ning soosib vaimset arengut.

Sarnased tooted