• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

WCS Käevõru - Cyra (925 hõbe)

30,00 €

Tootekood: WCS7
Ühik: tk
Laoseis: 1

MA NÄEN PÄIKEST KÕIGIS JA KÕIGES

 

Igal hommikul avan ma elevusega oma silmad, sest ma juba tean, et iga alanud päev on uus võimalus. Ma alustan koos päikesega uut ringi. Ma saan luua, särada, olla nautida, võtta vastu, kogeda ja jagada rõõmu - mulle omasel ja täiesti ainulaadsel moel. Ma olen päike ja näen teisi päikeseid minu ümber. Ja nii on ühtäkki maailm juba palju valgem, helgem ja soojem koht!

Sõnum: Ma näen päikest endas, kõigis ja kõiges!

 

Kristallid võrus:

Päikesekivi sütitab sisemise päikese, äratab elurõõmu ning aitab üle saada apaatiast ja hirmudest. Ta aitab tunda end tugeva, väeka ja võimekana ning suhtuda ellu ja kõigesse toimuvasse rõõmu ja optimismiga.

Kollane kaltsiit on õrn ja leebe rõõmulooja. Ta toetab hetkes elamist, aitab näha toimuvat läbi optimistliku prisma ja aitab rahustada liialt tormiseid emotsioone.

Karnool äratab eluenergia ning loovuse. Ta soosib elamist täiel rinnal, piiride ja piiranguteta, voolamist elu voos ning oma loominguliste impulssite väljendamist. Karneool on seotud ka keha enesetervenemise võime ning viljakusega (igal tasandil).

Tiigrisilm aitab Sul tundma õppida oma isiklikku väge ja potentsiaali. Ta on julguse, enesekindluse, eneseusu ja tegude kristall. Suurepärane kaaslane, kui asud oma unistuste elu looma.

Laavakivi toob endaga võrusse maandavad energiat ning tuletab Sulle meelde, kui hoitud ja kaitstud Sa oma teekonnal oled.

Metallosad 925 hõbe.

 

Kivide suurused: 4-7mm, päikesekivi suurem.

 

Suurus: Võru sobib hetkel kõige paremini 16-17cm ümbermõõduga randmele.

 

* Muide, Cyra tähendab Pärsia keelest tõlgituna - Päikest ;)

Sarnased tooted