• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

WCS Käevõru - Elysia (925 hõbe)

45,00 €

Tootekood: WCS9
Ühik: tk
Laoseis: 1

ELADES KÜLLUSES, LUUES KÜLLUST

 

Küllus ei ole eesmärk, küllus on olemise ja elamise viis.

See, kes elab kooskõlas iseendaga, elab alati külluses.

Ma olen kohal ja kogen elu vahetult. Ma olen ühenduses iseenda ja mind ümbritseva maailmaga. Ma kuulan ja usaldan oma tunnetuslikku naiselikkust, lasen oma targal südamel näidata teed ja toetun oma loomeprotsessis isiklikule sisemisele väele.

Ma tean kes ma olen, ma tean mida ma tahan, ma olen inspireeritud ning lasen oma loomingul voolata.

Ma tean, et luues südamega ja kinkides maailmale oma loomingu, vastab maailm mulle samaväärilise küllusega.

Ma lihtsalt loon ja usaldan tasakaalu.

 

Sõnum: Mina elan, loon ja kogen oma teekonda külluses.

 

Kristallid võrus: 

Püriit tuletab Sulle meelde küllust ja Sinu isiklikku väge selle loomisel. Ta aitab Sul märgata ja teadvustada oma potentsiaali ja seni varjule jäänud andeid ning asuda neid seejärel tundma õppima ja kasutama. Püriit aitab Sul näha kõiki pooltäis klaase, leida rõõmu väikestest asjadest ning alustama teekonda juba võitja suhtumisega.

Kuukivi äratab Sinu naiselikult tundliku ja intuitiivse poole ning tuletab Sulle meelde ühendust iidse tarkuse ning kõige elavaga. Ta tuletab Sulle meelde, kui oluline on elada ja luua kooskõlas looduse rütmidega.

Türkiis (naturaalne, stabiliseeritud) kingib Sulle südametarkuse ning aitab Sul püsida ühenduses esivanemate teadmiste ja väega. Ta äratab Sinus uinunud looja ning aitab Sul leida parima väljundi Sinu unikaalsele eneseväljendusviisile. Kogu selle elusalt elamise ja loomise juures meenutab ta Sulle kui hoitud, kaitstud ja toetatud Sa igas hetkes oled.

Ametüst aitab Sul luua ja hoida ühendusi, toidab Sind inspiratsiooniga ning toob Su kohale - hetkedesse, kus tegelikult imed sünnivad. Ta aitab tasakaalustada ja rahustada liialt tormakat ja lärmakat meelt, et selgus saaks sündida.

 

Metallosad 925 hõbe.

 

Kivide suurused: 4-7mm, püriit suurem..

 

Suurus: Võru sobib hetkel kõige paremini 15-16cm ümbermõõduga randmele.

  

* Muide, nimi Elysia tähendab Kreeka keeles - õnnistatut.

Sarnased tooted