• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

WCS Käevõru - Verna (925 hõbe)

39,00 €

Tootekood: WCS18
Ühik: tk
Laoseis: 1

MIND OOTAB EES UUS TEEKOND

 

Ma olen valmis jätma selja taha kõik kogetud kogemused, kõik õpitud tarkused ja kiindumused neisse, kellega ühine teekond läbi saanud. Ma olen valmis astuma tundmatusse. Vapralt ja ootusrikkalt.

Elevuse ja värskusega nagu uinunud loodus tervitab esimest kevadist päikest. Ma alustan uut teekonda nagu seda teevad rändlinnud suundudes uutesse pesitsuspaikadesse. Mind juhib mu sisemine kompass ja ma tean, et ma ei saa eksida!

 

Sõnum: Mind ootab ees täiesti uus teekond. 

Kristallid võrus: 

Türkiis (naturaalne, stabiliseeritud) kingib Sulle südametarkuse ning aitab Sul püsida ühenduses esivanemate teadmiste ja väega. Ta äratab Sinus uinunud looja ning aitab Sul leida parima väljundi Sinu unikaalsele eneseväljendusviisile. Kogu selle elusalt elamise ja loomise juures meenutab ta Sulle kui hoitud, kaitstud ja toetatud Sa igas hetkes oled.

Roosa kvarts aitab puhastada südant ja õppida toetuma oma õrnemale, intuitiivsele ja tunnetuslikule naiselikule poolele. Ta õpetab Sind elama lubamises, voolamises ja vastuvõtmises. 

Krüsopraas toob endaga uue hingamise. See kevadiselt värske energiaga kristall julgustab Sind kasvama, arenema ning asuma vapralt uuele teekonnale. Ta tervitab väljakutseid ja julgustab elama avatud südamega, täiel rinnal. Tegemist on ka hea küllusekristalliga aidates kaasa mahlaste viljade kasvatamisele.

Hauliit on õrn, leebe ja tasakaalukas mustrite muutja. Ta aitab tuua fookusesse enda eest hoolitsemise ja isikliku heaolu, tõstab sagedust ja suurendab teadlikkust.

Laavakivi toob endaga võrusse maandavad energiat ning tuletab Sulle meelde, kui hoitud ja kaitstud Sa oma teekonnal oled.

 

Metallosad 925 hõbe.

 

Kivide suurused: 3-8mm, krüsopraas suurem.

 

Suurus: Võru sobib hetkel kõige paremini 16-17cm ümbermõõduga randmele.

 

* Muide, Verna tähendab ladina keeles - Kevadist aega.

Sarnased tooted