• Tasuta transport alates 30 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Yoni Muna - Punane jaspis (S, M, L)

20,90 € Al. 22,00 €

Tootekood: Y2
Ühik: tk
Laoseis: 1

* Suurus:

Punasest jaspisest auguga Yoni Muna.

Saadaval kolmes suuruses - vali sobivaim rippmenüüst.

 

Punane jaspis kannab endas ürgset naisenergiat, mistõttu on ta väga hea valik Yoni muna materjalina.

Iidsetel aegadel kasutati punast jaspist sageli tervendamisel, menstruaalvaevuste leevendamisel ning toetava abistajana sünnitusel (antiikaja arstide arvates aitas peatada sünnitusel tekkivat verejooksu).
Seda kristalli on peetud ka noorte naiste kristalliks, kes soovivad rõhutada oma naiselikke võlusid ning graatsiat. Veelgi enam - punast jaspist peetakse ka seksuaalsust suurendavaks ning tasakaalustavaks kristalliks.

Punane jaspis on emaduse kristall ning seetõttu on seotud ka kõige sellega, mille oleme oma emadelt saanud ning anname edasi ka oma lastele - eestkätt korduvate mustrite ja uskumuste näol. Punane jaspis aitab seda korduvust mõista ning soovi korral elada õige pisut teisiti kui esivanemad - muuta mustreid ning vabaneda uskumustest, mis ei teeni kõrgemat hüvangut.

Punane jaspis on muuhulgas ka väga hea kaitsekivi ning seetõttu leiab ta laialdast kasutust kaitsemaagias. Nimelt peaks just punane jaspis kinni püüdma kogu kandja suunas saadetud negatiivse energia ning seejärel selle algallikale tagasi saatma.
Kaitsvate omaduste tõttu soovitatakse punast jaspist lähedal hoida ka nakkus- ning kopsuhaiguste korral.

Punast jaspist peetakse valdavalt naiste kristalliks, kuna ta on nii tihedalt seotud Ürgemaduse ja Maa energiaga. 

Sarnased tooted