• Tasuta transport alates 35 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Sõrmus - Granaat (925 hõbe)

59,00 €

Tootekood: E8
Ühik: tk
Laoseis: 1

"Ma usun endasse ja elan kirega"

*

Hõbesõrmus granaadiga.

Suurus: 17.7

Kivi suurus ca 1.5 x 1.2cm.

Kaal: 4.8g

*

GRANAAT

Iidsetel aegadel tõi granaat oma kandjale edu sõjaretkedel ning lisas elule vürtsi, rõõmu, lõbu ja ilu. Granaati seostatakse ka eluenergia, vastupidavuse, tugevuse ja hea kõneosavusega. Sageli soovitataksegi granaati kanda siis, kui ees on füüsiliselt või vaimselt kurnav periood. 


Granaat on ka head kaaslane inimesele, kes planeerib millegi algatamist. Granaat soosib enesekindlust ja aitab elus edasi minna. Ta annab oma kandjale jõudu ning aitab tahtejõulisel inimesel oma eesmärke, võimu ja ametikohal kõrgemat positsiooni saavutada.Lisaks sellele aitab granaat ka pidevalt kiirustaval inimesel rohkem praeguses hetkes elada, keskenduda järgmisele sammule ning vajalikul hetkel oma sisemistele jõuvarudele ligi pääseda.

Granaat on naiseliku seksuaaljõu sümbol. Tumepunane kristall tugevdab seksuaalset iha, kuid võib endaga kaasa tuua ka armukadedust, kuna erinevalt kõrgema vibratsioonisagedusega rubiinist ei õilista ta seksuaalset tungi. Siiski peetakse ka granaati vastastikuse armastuse ja truuduse ning sõpruse soodustajaks.

Granaat on hea kaitsekivi - iseäranis tugevalt kaitseb ta vägivalla, õnnetuse, enneaegse surma, kurja silma ja tuudusetuse eest. 

Muuhulgas toob granaat edu loominguga tegelevatele inimestele ja annab tantsijatele "kerge jala" ning muudab oma kandja teistele sümpaatseks. Lisaks sellele vabastab ta oma kandja kurbusest, melanhooliast ja rasketest mõtetest. Loomu poolest külmadele inimestele toob granaat aga hingesoojust.

Esoteeriliselt seostatakse granaate jumaliku sädeme, kundalini tulega, mis annab kehale elujõudu.

Granaati kasutatakse laialdaselt ka tervendamises. Ta mõjub hästi närvisüsteemile, aitab vabaneda sundmõtetest, depressioonist ja vähendab vihapurskeid. Meestel tõstab potentsi. Usutakse ka, et granaat kaitseb viirushaiguste ja palaviku eest, aitab terveneda hingamisteede haigustest, parandab vereringet ja tõhustab aneemia ravi.
Granaat avaldab osade allikate kohaselt positiivset mõju ka haavade paranemisele ning südamehaiguste, halvatuse ja insuldi ravimisele. Lisaks sellele parandab ta nägemist ja ravib unetust.

Sarnased tooted