Kõrvarõngad - Elulill ja lasuriit (925 hõbe)

Tootekood: E805 Ühik: tk Laoseis:1
30,00 €

Hõbekõrvarõngad elulille ja lasuriidiga.

Kogupikkus: 4.8cm.

ELULILL

Elulill on saanud alguse ühest ringist ning kõigist teistest selle ringiga läbipõimunud võrdse läbimõõduga ringidest. See tähendab, et kõik (ka Sinu elus) saab alguse ühest ringist ning kõigist ringidest, mille joonistad selle sama - esimese ringi ümber. Ja nii lõputult. 

Elulill on osa Pühast Geomeetriast, mille kohaselt on kõik siin elus osa kõrgemast geomeetrilisest plaanist. Kõik meile tuttavad struktuurid järgivad seda plaani. Arvatakse ka, et Elulill on kosmiline raamatukogu, millesse on talletanud kõikide olendite eluraamatud ja kogu multiversumi ajalugu.

Elulill esindab loomise tsüklit. Elulill tuletab meile meelde, et kogu elu ning teadlikkus pärineb ühest allikast (esimesest ringist). Järgmised kuus ringi on identsed raku jagunemise protsessiga. Seetõttu käsitletakse Elulille Jumala loomingu mudelina. 

Sümboli nimetus ei tulene sarnasusest lillega, vaid viljapuu tsüklist. Viljapuu elutsüklit jälgides näeme, et puu kasvatab pungad ning need ajapikku transformeeruvad viljadeks. Vili kannab endas seemneid ja kui see vili langeb maale, loovad need seemned ajapikku uusi puid. See on tsükkel puust viljani ning viljast taas uue puuni. Sellesse tsüklisse on peidetud ka elu ime.

LASURIIT

Lasuriit on tuntud oma tervendavate ja rahustavate mõjude poolest. Teda peetakse siiani ülimaks tasakaalu ning meelte valgustamise kiviks. Selle kristalli lähedal hoidmine või endaga kaasas kandmine parandab vaimset, spirituaalset, füüsilist, psüühilist ja emotsionaalset seisundit. 

Lasuriit on väga spirituaalne kristall - ta on ideaalne kaaslane mediteerimiseks ning masenduse leevendamiseks. Samuti tugevdab ta kandja õrnustunnet ning seetõttu peetakse lapis lazulit ka võimsaks truudusekristalliks.

Lasuriit on tuntud muuhulgas ka tarkuse ja teadlikkuse kristallina. Samuti soosib ta loomingulist väljendust.

Kõige sagedamini kasutatakse lasuriiti tõenäoliselt siiski just psüühilise teadvuse tugevdamiseks. 
See maagiline kristall murrab tõkked teadlike ja alateadlike meelte vahel ning lubab oma kandjal tajuda intuitiivseid teadmisi ning impulsse. Ta aitab mõtted sissepoole pöörata, vabastab meeled vanadest mõttemallidest ning annab julguse unistuste teostamiseks. 

Lasuriit puhastab inimese aura karma koormast ning aktiveerib kandja vaimsed võimed lubades luua ühenduse vaimsete õpetajatega.

Kolmanda Silma kristallina parandab lasuriit nägemist ning leevendab unetust. Samuti on tast abi palaviku, peavalu ja verehaiguste leevendamisel.