• Tasuta transport alates 30 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Suitskvarts - EMMA muna ehk nägija kivi (5cm)

Tootekood: A503
Ühik: tk
Laoseis: 0

Suitskvartsist EMMA muna ehk nägija kivi.

Mõõdud keskmiselt: 4.5-5 x 3.5 x 2cm.

Emma (EMA) mune ehk nägija kristalle leidub üksnes Brasiilias, Ema jões. Tegemist on jõevee poolt poleeritud kristallidega, millel on jäise muljega välispinna ühel küljel on selge "aken".

Emma kristallid annavad võimaluse piiluda enda sisemusse ning näha seda, mis jääb tavalisele silmale nähtamatuks. Emma munad annavad ka võimaluse pääseda ligi eelmiste elude mälestustele ja kõigele, mis eelnes sünnihetkele.

Suitskvarts kannab endas kõiki mäekristallile omaseid tunnuseid ning nii mõndagi lisaks. Ta on tugev maandaja ning negatiivsuse eemaldaja ja muundaja. Ta õpetab vabanema kõigest, mis enam ei teeni ning takistab oma elueesmärkide poole püüelda. 

Suitskvarts leevendab pingeid, depressiooni ja tasakaalustab emotsioone. Samuti aitab vabaneda peavalust (leevendab ka muid valusid).

Ta kaitseb ka negatiivsete energiate ja elektromagnetkiirguse eest. Samuti puhastab suitskvarts aurat ja suurendab elujõudu. Muuhulgas aitab see kristall vabaneda hirmust ebaõnnestumise ees ning tugevdab otsustus- ja sihikindlust.

Tegemist on ka hea meditatsioonikivi ja ruumide energeetilise puhastajana.

Sarnased tooted

2,85 € 3,00 €
5,70 € 6,00 €
2,85 € 3,00 €