• Tasuta transport alates 30 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Dalmaatsia jaspis * Laavakivi * Punane jaspis * Tiigrisilm

15,75 € 17,50 €

Tootekood: I29
Ühik: tk
Laoseis: 1

Naiselikkus, mängulisus, elurõõm, turvatunne, kaitse, toetus, isiklik vägi, positiivsus, maandus.

Jaspis aitab Sul püsida ühenduses ja kontaktis Emakese Maaga. Ta on maandav, hoidev, rahustav ja toetav kristall, mis aitab Sul muuhulgas ka paremini mõista maailma energeetilist ja füüsilist ülesehitust. 

Punane jaspis on tugeva Ürgemaduse energia kandja, mistõttu kasutatakse teda sageli tervendamisel. 
Punane jaspis on hea menstruaalvaevuste leevendaja ning abiline sünnitusel (antiikaja arstide arvates aitas peatada sünnitusel tekkivat verejooksu).
Seda kristalli on peetud ka noorte naiste kristalliks, kes soovivad rõhutada oma naiselikke võlusid ning graatsiat. Veelgi enam - punast jaspist peetakse ka seksuaalsust suurendavaks ning tasakaalustavaks kristalliks.
Punane jaspis on muuhulgas ka väga hea kaitsekivi ning seetõttu leiab ta laialdast kasutust kaitsemaagias. Nimelt peaks just punane jaspis kinni püüdma kogu kandja suunas saadetud negatiivse energia ning seejärel selle algallikale tagasi saatma.

Kaitsvate omaduste tõttu soovitatakse punast jaspist lähedal hoida ka nakkus- ning kopsuhaiguste korral.

Dalmaatsia jaspis aitab Sul maha lammutada blokeeringud ja barjäärid, mille Sa enda kaitseks aastate jooksul ehitanud oled. Samuti aitab dalmaatsia jaspis Sul lahti lasta kogunenud vihast ja vajadusest kätte maksta. Ta paneb Su ümber hindama kõik olukorrad, milles oled võtnud ohvrirolli ning aitab andestada neile, kes on Sulle kunagi liiga teinud. Selle kristalli vibratsioonid aitavad Sul näha suuremat pilti, lasta vabaks kõik Sind mitte teenivad emotsioonid ning õppida taas usaldama. Sel moel aitab dalmaatsia jaspis Sul elus edasi liikuda ning muuhulgas jõuda lähemale ka oma tõelisele elueesmärgile.
Dalmaatsia jaspise energia on lapsemeelne, rõõmus ja mänguline. Just seda kõike toob ka oma kandja ellu. Ta tuletab meelde, et elust peab rõõmu tundma ning lõbutsemine on ka täiskasvanuna vägagi teretulnud. Ta soodustab positiivset ellusuhtumist, head õnne ja lugupidamist elu vastu.
Samuti aitab dalmaatsia jaspis vabaneda asjadest ja suhetest, millest Sa oled praeguseks eluetapiks välja kasvanud. Ta soodustab ka oma enda tuuma ja keskme leidmist.
Dalmaatsia jaspis on musta turmaliini koostise tõttu ka hea negatiivsuse maandaja, psüühilise kaitse kristall ja maandaja. 
Muuhulgas aitab dalmaatsia jaspis Sul rahulikult magada ning hoiab eemal luupainajad.
On täheldatud, et dalmaatsia jaspis omab ka seedimist kiirendavat toimet ning toetab vereloomet ja immuunsüsteemi.

Tiigrisilm on suurepärane tasakaalustamise kristall. Tänu oma kiulistele triipudele suudab ta energeetiliselt tasakaalustada erinevad energiakeskused (tšakrad), kasvatada kandja enesekindlust, julgust, praktilist, anda täiendavat energiat ning tekitada kõikjal maailmas "kodutunne".  Seetõttu peetaksegi tiigrisilma ennekõike meheliku energiaga kristalliks.
Tiigrisilm on ka küllusekivi ning toob oma kandjale edu ja jõukust. 
Tiigrisilma tugevad kaitsevad omadused on tõenäoliselt kõigile teada. Ta ei kaitse üksnes psüühiliste rünnakute eest, vaid hoiab kandjat ka õnnetusjuhtumite ja negatiivse energia eest kaitstuna.
Tiigrisilma peetakse meesenergiaga kristalliks, ennekõike just seetõttu, et ta annab oma kandjale energiat, julgust ja enesekindlust - mehelikke ja tugevaid omadusi.
Lisaks kõigele muule rahustab tiigrisilm närvisüsteemi, mõjub hästi ainevahetusele, seedimisele, põrna ja soolestiku talitlusele, tugevdab maksa ning omab põletikuvastast toimet.

Vulkaaniline laavakivi on kaitse, tugevuse ja viljakuse kivi. Ta pakub tuge ning aitab säilitada stabiilsust keerulisel ja muutlikul ajal. Ta on ka hea tugevate ning negatiivsete emotsioonide maandaja.

Kivide suurus 10mm, ripatsiks haldjas.

Käevõru sobib hetkel kõige paremini kuni 16.6cm ümbermõõduga randmele.

 

Sarnased tooted