• Tasuta transport alates 30 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Ripats - Küaniit & Tansaniit (925 hõbe)

76,56 € 88,00 €

Tootekood: E6
Ühik: tk
Laoseis: 1

"Ma olen joondatud iseendaga ning elan kooskõlas oma tõega"

*

Hõberipats tansaniidi ja küaniidiga.

Kogupikkus: 

*

TANSANIIT

Tansaniit on haruldane ja maagiline kristall. Tansaniit aitab aja maha võtta, luua endas ja oma elus selguse ning liikuda sihikindlalt selle poole, mis tegelikult oluline. Ta on imehea kaaslane ületöötajatele ning kõigile, kes moel või teisel on ennast kokku jooksutanud ning kellel oleks hea aeg maha võtta ja õppida paremini prioriteete seadma. Tansaniit õpetab elama rahulikult, omas tempos ja omas voos. Seetõttu on ta väga hea kaaslane aktiivsetele ja üliaktiivsetele sahmerdajatele, aidates rahuneda ning näha uusi ja päriselt olulisi perspektiive.

Tansaniit on keskendumise ja prioriteetide kivi, aidates panustada oma aega ja energiat sellesse, mis on inimese jaoks tegelikult oluline. Tansaniit leevendab stressi ning soosib harmooniat. Tegemist on ka väga hea sisekaemuse kiviga, aidates mõista miks mingid kindlad asjad juhtuvad ning kuidas on elulised sündmused omavahel seotud. Ta juhib ka tähelepanu inimese saatusele ning soosib hingeteel liikumist.

Tansaniit on hea abiline hirmude leevendamisel ning liigsest muretsemisest ja mõttetööst vabanemisel. Ta on kaitsev kristall, mis tekitab oma kandjas hoitud ja toetatud tunde. Lisaks sellele aitab ta oma kandjal tunda end armastatuna.

Tansaniit eemaldab ka negatiivsuse ning soosib vaimset arengut.

 

KÜANIIT 

Küaniit on uue ajastu puhastaja. Seekõrgesageduslik kristall õpetab kasutama eluenergiat ning mõistma ja tasakaalustama keha energiavoole.

Ta koondab ja suunab suurepäraselt kõrgeid võnkeid, seetõttu on küaniidi abil võimalik ühendada tasakaalust väljas olevad energiakeskused teiste tšakrate energiavooluga.

Küaniit aitab oma kandjal mõista keha pühadust ning seeläbi muuta oma igapäevaseid harjumusi tervislikumaks. Selle kristalli abil on võimalik oma kehasse juhtida ka tervendavat ja ergutavat energiat Küaniit muudab oma kandja rahulikuks ning toob selgust kõigisse meeltesse. Küaniit on ka suurepärane meditatsioonikivi - ta aitab tungida erinevatesse isiksuse kihtidesse ning meenutada varasemate elude kogemusi. Samuti saab küaniiti väga edukalt kasutada ka kanaldamisel. Sageli kasutatakse seda kristalli samuti unenägude meenutamisel ning unes nähtu mäletamiseks. 

Küaniit õpetab sisenema kõrgematele teadvuse tasanditele ning suurendab vaimset tundlikkust. Ta puhastab mõttejõudu ning aitab mõista seda, kuidas meeltes sisalduv info loob ümbritsevat tegelikkust. Võimsa tervendajana puhastab ta nii keha, kui ka meeli kõigest negatiivsest ja ebavajalikult ning veelgi enam - kristallina, mis ei talleta negatiivsust, ei vaja ta ka puhastamist.

Küaniit, kurgutšakra kristallina, soodustab oma tõe välja ütlemist ning selle järgi elamist. Ta on vaimse terviklikkuse ja küpsuse kristall, mis muuhulgas omab ka mitmeid spetsiifilisi tervendavaid omadusi. Küaniit tervendab lihashaiguseid, neerupealseid, kilpnääret, kurku, aju ja kõrgeid palavikke. Ta alandab ka vererõhku, on hea abiline infektsioonist põhjustatud haiguste ravil ning muuhulgas aitab ka kaalu langetada.

 

Sarnased tooted