• Tasuta transport alates 30 eurost
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Naturaalsed poolvääriskivid

Sõrmus - Serafiniit & Peridoot (925 hõbe)

60,03 € 69,00 €

Tootekood: E9
Ühik: tk
Laoseis: 1

"Kõik muutused minus ja minu ümber toovad endaga kaasa rohkem rõõmu, armastust ja küllust"

*

Hõbesõrmus serafiniidi ja peridootidega.

Suurus: 17.4

*

SERAFINIIT

Serafiniit on kõrgesageduslik kristall, ta avab kandja kroontšakra ning aitab saada ühendust kaitseinglitega. Seda kristalli kasutatakse sageli kehaväliste rännakute esilekutsumiseks - serafiniit aitab inglitel oma kandjat kõrgematesse puhastesse maailmatesse kanda, kaitseb samaaegselt füüsilist keha ning puhastab ja tervendab vaimset. Rännakutel ja meditatsioonil on hea kristall paigaldada Kolmandale Silmale või hoida seda käes.

Isegi, kui Sa ei usu inglimaailma ja meditatsiooni, näitab serafiniit Su enda südametarkust ning aitab Sul selle kohaselt elada. Veelgi enam, ta aitab Sul leida enda tõeline elueesmärk, teha endas vajalikud muudatused ning seejärel tõusta kõrgemale vaimsele rajale. 
Ta kaitseb, puhastab ja tervendab oma kandja südant ning avab selle armastusele.

Lisaks kõigele eelnevale aktiveerib serafiniit seljaaju ning selle ühendused eeterkehadega, mistõttu on tast suur abi lihaspingetest vabanemisel, külmavärinate leevendamisel ning kehakaalu alandamisel.

 

OLIVIIN

Oliviin ehk peridoot on võimas küllusekivi ning toob oma kandja ellu jõukust, õnne, rõõmu ja armastust. Ta suurendab teadlikkust ning julgustab väljendama oma tundeid. Lisaks julgustab oliviin jagama rõõmu ja ilu kõigi ümbritsevatega. Ta omab ka kaitsevaid omadusi negatiivsete energiate eest, vabastab aegunud ja rõhuvatest mõttemustritest ning toob mõtteselgust.

Sarnased tooted