Kõrvarõngad - Herkimeri teemant, Kuukivi, Mäekristall (925 hõbe)

Tootekood: E809 Ühik: tk Laoseis:1
44,00 € 39,60 €

Hõbekõrvarõngad herkimeri teemantite, mäekristallide ja kuukiviga.

Kogupikkus: 4cm.

HERKIMERI TEEMANT

Herkimeri teemante peetakse headeks abilisteks mistahes keskkonnale või olukorrale häälestumisel. Sattudes tundmatusse keskkonda, uude olukorda või inimeste keskele, kelle kavatsused on Sulle ebaselged, on Herkimeri teemantist palju abi õige suuna ning teguviisi leidmisel.

Tegemist on võimsa spirituaalse energia võimendajaga. Ta tõstab oma kandja vibratsiooni, hoiab eemal negatiivsed energiad ning kaitseb võõrmõjude eest, toetades ja kaitstes Sind Su spirituaalsel teekonnal. Herkimeri teemant on ka võimas tasakaalustaja, aidates ühendada füüsilise, emotsionaalse, mentaalse ja spirituaalse tasandi.

Herkimeri teemant aitab vabaneda pingetest kehas ning toetab puhastumisprotsesse - nii sisemisi, kui ka väliseid. Ta aitab tuvastada muuhulgas ka toksili mõtte- ja käitumismustreid, neid teadvustada ning nendest leebelt vabaneda.
Ta aitab leida rahu, tasakaalu ja mõistmist kiires ning kohati segasena tunduvas välismaailmas. Herkimeri teemanti energia julgustab Sind pöörama rohkem tähelepanu ning tegelema asjadega, mis panevad Sind rohkem tundma elusa, kerge, helge ja vabana.

Herkimeri metafüüsikalised omadused toetavad astraalse ja füüsilise tasandi ühendamist. Arvatakse, et Herkimeri teemant võimendab selgeltteadmist, -kuulmist ja -nägemist ning aitab märgata ja mõista seda, mida kõrgemad jõud Sulle näidata või endasi anda püüavad.
Esoteerikud, maagid ja tervendajad hindavad Herkimeri teemanti ka tema telepaatiat soosivate ja võimendavate omaduste tõttu. Nimelt toetab ta paremat kommunikatsiooni oma vaimsete teejuhtide ning hingede maailmaga.

Lisaks sellele soovitatakse Herkimeri teemanti neile, kes kipuvad ennast üleväsitama ning läbipõlema. Ta aitab tuua tähelepanu taas endasse ning võtta vajalikel hetkedel aeg iseendale. Ta on ka väga hea toetaja neil perioodidel, kui asjad ei laabu ootuspäraselt. Herkimer aitab hetkeolukorraga toime tulla ning sellest taastuda tugevamana, kui eales varem.

Tegemist on ka väga hea uute alguste toetajaga. Herkimeri teemant aitab alustada otsast peale ilma mineviku negatiivsete mõjuteguriteta. Mis puudutab edu, siis Herkimeri teemant soosib sihikindlust, julgeid valikuid ning sirge seljaga edasi liikumist. Ta turgutab loovust ning õpetab usaldama elu suuremaid loominguliseid spiraale, kus kõik ei liigu sageli sugugi nii nagu lineaarne inimmõistus soovib ja planeerib.

Herkimeri teemanti soovitatakse kasutada koos väiksema ning madalama vibratsiooniga kristalliga. See võimendab herkimeri veelgi ning tõstab ta võimekust. 

Kuna Herkimeri teemant on suurepärane energiavoolu taastaja ning blokeeringute eemaldaja, omistatakse talle ka tugevaid valu leevendavaid omadusi. Seda nii emotsionaalse, kui ka füüsilise valu korral. Tegemist on ka väga hea toetajaga haigusest või füüsilisest vigastusest paranemisel.

Herkimeri teemant on hinnatud ka tema pingeid leevendavate omaduste tõttu. Lisaks selle tõstab ka immuunsust ning suurendab vastupanu välistele tegurite (sh viirushaigused). Herkimeril arvatakse olevat ka rakkude taastootmist soosivad omadused. 

Herkimeri teemanti seostatakse ka silmanägemise ja selle parandamisega. 

Herkimeri teemant toetab ka seedesüsteemi. Ta aitab kehal paremini toitaineid omastada ning muuhulgas kasutatakse teda ka tervisliku kehakaalu saavutamiseks.

KUUKIVI

Kuukivi on naiselik müstiline väekivi. Ta soodustab naiselikkust, intuitsiooni ning aitab esile kutsuda nägemusi. Ta on ka armastajate kivi - lepitab tülisid, aitab suurendada oma veetlevust ning ühtesulavust. Kuukivi on tihedalt seotud tunnetega - ta aitab äratada allasurutud tunded ning samas vaigistada liialt rahutut meelt. Ta on kõige võimsam täiskuu ajal ning imab sel ajal endasse lootuse, külluse ja iidse tarkuse jõu.

Kuukivi mõjub üldjoontes rahustavalt, stressi leevendavalt ning intuitsiooni turgutavalt.

 

MÄEKRISTALL

Mäekristall on ülim tervendaja, energeetiliste blokeeringute eemaldaja ja puhastaja.

Mäekristall on suurepärane kaaslane eneseavastusel ning oma hingega ühenduse leidmiseks.